Připojte se k nám na cestě za obnovou a harmonií Vašeho těla!

Víte, že každá buňka v našem těle má svůj unikátní cyklus obnovy? Například plazma se obnoví během pouhého jednoho dne, zatímco podle ájurvédy obnova krve trvá tři dny a pohlavní buňky se regenerují až po 21 dnech. Ájurvéda rozlišuje sedm hlavních typů tkání – plazmu, krev, svaly, tuk, kosti, nervovou tkáň a pohlavní tkáň – a my vám ukážeme, jak na sebe zdraví těchto tkání vzájemně navazuje. Naučíme vás, jak podpořit zdraví každé tkáně prostřednictvím vhodné stravy, specifických terapií, denního režimu, pohybu a bylin.

Překročte práh k Vašemu znovuzrození a novému já!

Na našem workshopu objevíte, jak rozproudit lymfu, vyživit krev, zpevnit svaly, zredukovat nadbytečný tuk, posílit kosti a klouby, uklidnit nervy a celkově podpořit vaši imunitu nebo se připravit na těhotenství. Prozradíme vám, jakou roli hraje v našem těle, jak se pro ni správně stravovat, jak si přizpůsobit denní režim a jaké terapie či byliny využít pro maximální podporu jejího zdraví.

Pro každou tkáň máme připravený speciální program včetně jógových sestav a dechových a relaxačních technik, které pro vás s láskou připraví Oli Nešporová. V rámci workshopu obdržíte také materiály s ájurvédskými tipy I jógovou sestavou.

Tento workshop je jako stvořený pro vás, pokud:

Na co se můžete těšit

Naše setkání proběhnou uprostřed přírody v nádherné roubence nedaleko Kutné Hory (Rašovice 22, okres Kutná Hora), vždy od 9:00 do 19:00. 

Čekají na vás 2 workshopy plné praktických tipů a prožitků pod vedením áurvédské terapeutky Michaely Holubové (www.dotekajurvedy.cz) a jógové lektorky Oli Nešporové (www.olinesporova.cz)

WORKSHOP I. – 31.8.2024

  • RASA – Lymfatické zdraví
  • RAKTA – Zdravá krev
  • MÁMSA – Silné svaly

WORKSHOP II. – 1.9.2024

  • MÉDA – Kvalitní tuk
  • ASTHI – Pevné kosti
  • MAJJÁ – Nervy z oceli
  • ŠUKRA – Nový život a imunita

Rezervujte si své místo buď na oba workshopy za zvýhodněnou cenu, nebo si vyberte jednotlivé setkání (zájemci o oba workshopy mají při rezervaci přednost). Přespání na místě lze domluvit – v případě zájmu nám napište.

  • Zvýhodněná cena za 3 300 Kč
  • Jednotlivé workshopy za 1 800 Kč

Více informací a rezervace na www.dotekajurvedy.cz. Těšíme se na vás!

To mě zajímá!

Chcete se přihlásit na workshop? Vyplňte následující údaje, potvrďte v emailu přihlášení a já vám zašlu detailní informace včetně platebních údajů.