Připojte se k nám na cestě za obnovou a harmonií Vašeho těla!

Víte, že každá buňka v našem těle má svůj unikátní cyklus obnovy? Například plazma se obnoví během pouhého jednoho dne, zatímco podle ájurvédy obnova krve trvá tři dny a pohlavní buňky se regenerují až po 21 dnech. Ájurvéda rozlišuje sedm hlavních typů tkání – plazmu, krev, svaly, tuk, kosti, nervovou tkáň a pohlavní tkáň – a my vám ukážeme, jak na sebe zdraví těchto tkání vzájemně navazuje. Naučíme vás, jak podpořit zdraví každé tkáně prostřednictvím vhodné stravy, specifických terapií, denního režimu, pohybu a bylin.

Překročte práh k Vašemu znovuzrození a novému já!

Na našem workshopu objevíte, jak rozproudit lymfu, vyživit krev, zpevnit svaly, zredukovat nadbytečný tuk, posílit kosti a klouby, uklidnit nervy a celkově podpořit vaši imunitu nebo se připravit na těhotenství. Každý workshop se bude věnovat jedné konkrétní tkáni. Prozradíme vám, jakou roli hraje v našem těle, jak se pro ni správně stravovat, jak si přizpůsobit denní režim a jaké terapie či byliny využít pro maximální podporu jejího zdraví.

Pro každou tkáň máme připravený speciální program včetně jógových sestav a dechových a relaxačních technik, které pro vás s láskou připraví Oli Nešporová. V rámci workshopu obdržíte také materiály s ájurvédskými tipy I jógovou sestavou.

Tento workshop je jako stvořený pro vás, pokud:

Na co se můžete těšit

Naše setkání proběhnou ve čtvrteční podvečery v útulném jógovém studiu na adrese Milady Horákové 53, Praha – Letná, vždy od 17:30 do 20:30. Čekají na vás 3 hodiny plné praktických tipů a prožitků pod vedením áurvédské terapeutky Michaely Holubové (www.dotekajurvedy.cz) a jógové lektorky Oli Nešporové (www.olinesporova.cz)

  1. RASA – Lymfatické zdraví: 14. března
  2. RAKTA – Zdravá krev: 11. dubna
  3. MÁMSA – Silné svaly: 16. května
  4. MÉDA – Kvalitní tuk: 13. června
  5. ASTHI – Pevné kosti: 19. září
  6. MAJJÁ – Nervy z oceli: 24. října
  7. ŠUKRA – Nový život a imunita: 28. listopadu

Rezervujte si své místo buď na celý sedmidílný cyklus za zvýhodněnou cenu, nebo si vyberte jednotlivá setkání (zájemci o celý cyklus mají při rezervaci přednost).

  • Jednotlivé workshopy za 850 Kč

Více informací a rezervace na www.dotekajurvedy.cz. Těšíme se na vás!

To mě zajímá!

Chcete se přihlásit na workshop? Vyplňte následující údaje, potvrďte v emailu přihlášení a já vám zašlu detailní informace včetně platebních údajů.